Bliksund er primært leverandør av IKT-løsninger for bruk i nødetater.
Gjennom vår webportal tilbys kunder ulike løsninger for blant annet virksomhetsdata, beslutningsstøtte, kvalitetssystem, mobile applikasjoner med mer.

Ta gjerne kontakt dersom dere har spørsmål til oss.

64
Kunder
20
Moduler
16
Medarbeidere

Møt våre medarbeidere

Bliksund har hovedkontor i Grimstad med 10 medarbeidere,
innleide ressurser i Mashhad, Iran med 5 medarbeidere samt en medarbeider i Oslo

Tor Laukvik

Daglig leder / Partner

Mobil: 91305206
Epost: tor.laukvik@bliksund.no

Jan Falkevik

Prosjektleder / Partner

Mobil: 909 909 97
Epost: jan.falkevik@bliksund.no

Frank-Arne Bruland

Systemutvikler

mobil: 918 79 057
Epost: frank-arne.bruland@bliksund.no

Martin Bakke

Systemutvikler

Mobil: 944 96 956
Epost: martin.bakke@bliksund.no

Ole Daniel Evensen

Teknisk leder Bliksundweb / Systemutvikler

Mobil: 908 39 150
Epost: ole.daniel.evensen@bliksund.no

Atle Hellvik Havsø

Teknisk leder PEPJ / Systemutvikler

Mobil: 986 03 927
Epost: atle.havso@bliksund.no

Navid Mokhtari

Systemutvikler

mobil: 968 52 136
Epost: navid.mokhtari@bliksund.no

Lasse Loe

Systemutvikler

Mobil: 12345678
Epost: lasse.loe@bliksund.no

Pia Laukvik

Testing og Protyping

Mobil: 41066645
Epost: pia.laukvik@bliksund.no

Silje Fjørtoft

UX-designer

Mobil: 46903188
Epost: silje.fjortoft@bliksund.no

Anders Kirste Egge

Tester

Mobil: 99706169
E-post: anders.k.egge@bliksund.no

Behrooz Abdolzadegan

Teamleder Mashhad / Systemutvikler

Amir Amiri

Systemutvikler

Abbas Varanloo

Systemutvikler

Mohammad Roshani

Systemutvikler

Iman Mesgaran

Systemutvikler