Bliksund er primært leverandør av IKT-løsninger for bruk i nødetater.
Gjennom vår webportal tilbys kunder ulike løsninger for blant annet virksomhetsdata, beslutningsstøtte, kvalitetssystem, mobile applikasjoner med mer.

Ta gjerne kontakt dersom dere har spørsmål til oss.

64
Kunder
20
Moduler
11
Medarbeidere

Møt våre medarbeidere

Bliksund har hovedkontor i Grimstad med 10 medarbeidere, samt en medarbeider i Oslo.

Tor Laukvik

Tor Laukvik

Daglig leder / Partner

Mobil: 913 05 206
Epost: tor.laukvik@bliksund.no

Jan Falkevik

Jan Falkevik

Prosjektleder / Partner

Mobil: 909 90 997
Epost: jan.falkevik@bliksund.no

Frank-Arne Bruland

Frank-Arne Bruland

Systemutvikler

mobil: 918 79 057
Epost: frank-arne.bruland@bliksund.no

Martin Bakke

Martin Bakke

Systemutvikler

Mobil: 944 96 956
Epost: martin.bakke@bliksund.no

Ole Daniel Evensen

Ole Daniel Evensen

Teknisk leder Bliksundweb / Systemutvikler

Mobil: 908 39 150
Epost: ole.daniel.evensen@bliksund.no

Atle Hellvik Havsø

Atle Hellvik Havsø

Teknisk leder PEPJ / Systemutvikler

Mobil: 986 03 927
Epost: atle.havso@bliksund.no

Navid Mokhtari

Navid Mokhtari

Systemutvikler

mobil: 968 52 136
Epost: navid.mokhtari@bliksund.no

Lasse Loe

Lasse Loe

Systemutvikler

Mobil: 123 45 678
Epost: lasse.loe@bliksund.no

Pia Laukvik

Pia Laukvik

Testing og Protyping

Mobil: 410 66 645
Epost: pia.laukvik@bliksund.no

Silje Fjørtoft

Silje Fjørtoft

UX-designer

Mobil: 469 03 188
Epost: silje.fjortoft@bliksund.no

Anders Kirste Egge

Anders Kirste Egge

Tester

Mobil: 997 06 169
E-post: anders.k.egge@bliksund.no